| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Speciaal voor de outdoorman die ruimtebesparend wil werken maar toch gebruik wil maken van een goed optisch instrument. Deze waterdichte mono kijker heeft optische specificaties van een dusdanig hoog niveau, welke je veelal nog niet eens tegenkomt bij gewone kijkers van andere merken. Hij kan gemakkelijk uit de hand worden gebruikt of op een statief worden geplaatst.
De Sprite mono kijkers hebben een Fully multi coated BaK-4 optiek en ze geven daardoor een super strak en contrastrijk beeld. Ook te gebruiken onder moeilijke weersomstandigheden. De lichtgewicht behuizing van oersterk polycarbonate is bekleed met sterk rubber en voelt daardoor goed aan en kan zeker tegen een stootje.
Dankzij de nitrogeen gas vulling zal de kijker niet van binnenuit beslaan en zal het water niet van buitenaf de kijker binnendringen. De mono kijker wordt geleverd met een tafelstatiefje en een tas.
- BaK-4 dakkant prisma's
- Fully Multi Coated
- Grote focusknop met antislip bekleding
- Waterdicht getest op 1.5 meter tot 3 minuten
- Met stikstof gevuld
- Lichtgewicht
- Rubberen body armour
- Frontlens bestaat uit 3 delen
- Oculairlens bestaat uit 4 delen
- Eyerelief 17,5 mm
- Geschikt voor brildragers
- Statiefaansluiting
Leveringsomvang
- Barr en Stroud Sprite 10x50 Mono
- Beschermdop objectief
- Tasje
- Tafelstatiefje
| Specificatie Barr en Stroud Sprite 10x50 Mono |
| Artikelnummer | 45592 |
| Artikelnaam | Sprite 10x50 Mono |
| Vergroting | 10 |
| Objectief lensdiameter | 50 mm |
| Pupiluittrede | 5mm |
| Oogafstand | 17,5mm |
| Glasmateriaal | BaK-4 |
| Coating optiek | Fully Multi-Coated |
| Echt gezichtsveld (°) | 5,8 |
| Gezichtsveld op 1000 m | 101m |
| Kortste scherpstelafstand | 5m |
| Lichtsterkte | 25 |
| Schemergetal | 22.4 |
| Body materiaal | Lichtgewicht polycarbonaat |
| Body bekleding | Rubber |
| Waterdicht | Ja |
| Gas gevuld | Ja, stikstof |
| Afmetingen (lxhxb) | 165x80x62 mm |
| Totaal gewicht | 420 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |